Azzurro, ‘göğün mavilikleri’ gibi farklı yaşam tarzlarını da modern ve yenilikçi yaklaşımıyla hizmetinize sunuyor. Farklı zevklere hitap edebilen Azzurro, hedefine tasarımı ve kişiye özelliği koyuyor. Rahatlık ve kalite, sağlamlık… Sadece mobilya değil uzun yıllar size arkadaşlık edecek ürünler hazırlanıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka, size istediğiniz dünyanın anahtarlarını vermeyi vadediyor. Geniş renk skalasına sahip marka, her yaşa ve zevke özel ürün hazırlıyor. Usta zanaatkârlar, her ürünü benzersiz bir ürün gibi ele alıp özenle beğeninize sunuyor. Markanın farkı, ürünlerde işlenen ayrıntıdadır.

TASARIM EVİNİZDE

Akdenizli olmanın ortak paydasından yola çıkılıyor. İtalyanların şıklığı, Yunanların sadeliği, Türklerin estetiği ve daha birçoğu artık evinizin her köşesini tamamlayacak. Hayallerinizde yer alan kumaş, renk, ürün hepsini bulacağınız doğru adrestesiniz. Tasarımı evinize taşıyın.

ZAMANSIZ, MODERN, DİNAMİK

Kullanılan malzemeleri, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle dinamik ve moderndir. Zamansızdır. Aldığınız ürün özel karakterlere sahiptir ve modası hiçbir zaman geçmeyecektir.

İNOVATİF, DETAYCI

Markanın gerçek kimliği inovatif olmasıdır. Kendi içerisinde çeşitlenen tasarım yaklaşımı ile detaycı ve kişiye özeldir.

TASARIMDAN GERÇEĞE UZANAN YOL

Arzen Dizayn; proje-tasarım, 3D temalandırma, otle, ofis ve konut projelerinde bütünüyle tasarıma ve estetiğe odaklanmış ideal bir çözüm ortağıdır. Yılların tecrübesini mekanlara ruh ve yaşam kazandırmaya adamış bir ekip olarak yorumlar...

Arzen Dizayn; bünyesindeki tecrübeli mimari kadrosu ile üstlendiği projelerde ince işlerin anahtar teslimi uygulamalarını da yapmaktadır. Mobilya haricinde perdesinden duvar kağıdına, seramikten alçıpana tüm disiplinleri tek bir elden çıkararak işverenin işini kolaylaştırmak ve aynı zamanda bunu ahenkli bir şekilde gerçekleştirmek kaliteyi artırdığı gibi uygulama süresini de kısaltmak anlamına gelmektedir.

Geniş iş ağı, yaratıcı ekipleri, sistemli içerik ve tekniğiyle işlevsel biçimde üretime yönelir. Müşterilerini ve birlikte çalıştığı herkesi de aynı hassasiyetle estetik üretmeye motive eder.

Şimdi bu motivasyonumuz her zamankinden daha güçlü çünkü mekanlarınıza ruh ve kimlik kazandırmaya gelirken bir adım daha ileri gidiyoruz.

Arzen Dizayn; bilgi, deneyim ve tecrübesini "Azurro Mobilya" markası ile harmanlayarak yaşam alanlarınızı renklendirmek için iddialı bir serüven başlattık.

Size yakın bir Azurro mağazası bulun